Kontakt

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now. +372 521 2780 hei@peopeegel.ee
Jälgi meid

Fotoboksiga jäädvustatakse ürituse jooksul väga palju fotosid. Seega, mälestuseks jääb rohkelt lõbusaid emotsioone. Jagame mõned praktilised nipid, kuidas fotopeegliga tehtud pilte talletada.

Külalisteraamat
Jah, see on tõesti viimasel ajal justkui iga sünnipäeva või pulmapeo kohustuslikuks elemendiks saanud ning seda põhjusega. Külalisteraamat on suurepärane viis koondada kokku kõik Peopeegli fotod. Külalisteraamatule annab lisaväärtust kindlasti see, kui inimesed saavad kohe juurde kirjutada ka oma tervitused või head sõnad. Kõige lihtsam viis on soetada valgete lehtedega album, kuhu fotod saad kleepida kas spetsiaalsete fotonurkade, kahepoolse läbipaistva teibi või liimipulga abil. Võimalus on aga ka tellida personaalse kujundusega album. Soovi korral võime jagada toredate kohalike tegijate kontakte.

Nööridega fotosein
Vahva viis, kuidas tehtud pildid üritusel kohe silma paistaksid, on riputada need pisikeste pesulõksudega nöörile. Nii pakuvad tehtud fotod ka teistele inimestele lustakat vaatamist. Kui tegemist on ettevõtte sündmusega, siis miks mitte luua tehtud piltidest fotosein hiljem kontorisse, mis jääb meenutama koosveedetuid lõbusaid hetki.

Jaga sotsiaalmeedias
Pärast üritust saadame korraldajale kogu digitaalse galerii fotopeegliga tehtud piltidest. Soovitame kindlasti jagada galeriid ka külalistega, kes saavad omakorda enda fotosid jagada sotsiaalmeedias.

Personaalsed meened
Kui juba digitaalsete fotode peale jutt läks, siis jagame veel ühe idee nende kasutamiseks. Kindlasti oled ise teinud või kuskil näinud isiklike fotodega tehtud meeneid. Siinkohal on tõesti loovus ainult piiriks ning jagame vaid mõned näited: kalender, tass, telefoniümbris, külmkapimagnet, … – neil kõigil võid kasutada fotopeegliga tehtud pilte.